| bzzz10 a întrebat:

Re all! Cum se numeste programul care "te ajuta sa vezi unde a intrat si sai afli parola la siteuri in caz ca a pus-o la calculatorul meu"? Fundaa

2 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Salut, nu se poate doar să dai un eventual remember password în rest să o afli n-ai cum...
O seară bună!

| alexuh_6100 a răspuns:

Nu este un program. Se numeste Istoric. Acolo vezi pe ce site-uri a navigat. Iar ca sa vezi parolele, le poti vedea la "Gestionare parole", asta in cazut in care a salvat parola. In general astea se gasesc la Setari sau Optiuni.