| boborock2011 a întrebat:

Remedii, ceva idei pentru ca sa iti creasca mai repede parul de pe fata?

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Oboseala.

P.S. Vrei să-ți lași barbă?
Consultă-l și pe Moș Crăciun! Ar trebui să aibă ceva secrete.winking

| misterioaѕa a răspuns:

Bună
Şi noi care spuneam că nu există Moş Crăciun, dar de unde? Uite-l!
Dacă vrei să-ţi crească părul mai repede trebuie să te razi des.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună dimineața.
Nu înțeleg motivul pentru care vrei să-ți crească părul pe față, însă să știi că uleiul de ricin stimulează creșterea firelor de păr.
Baftă!

| Flav a răspuns:

Glumesti? Sau iubesti vreo maimuta?

| samiZiciPompier a răspuns:

Rade-te mai rar laughing

| xCatalinn a răspuns:

Dacă te bărbierești zilnic, părul de pe față va crește mai des și mai repede! Depinde și de vârsta ta!