| Eu500 a întrebat:

Sal am si eu un calculator si am o intrebare am o placa video power color hd 4650 512 MB si am 2 gb la ram, 1.00 ghz
dual core procesor amd athlon ce credeti im merge fifa 11 va rog raspundeti dau funda nu glumesc sau mint raspundeti

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti merge! Daca ai windows xp daca ai 7 nu se stie! Incearca s-ar putea sa mearga!

1 răspuns:
| PsyhoLynxLynx a răspuns:

Nu-ti merge deoarece nai procesor, dupa ce ai spus tu il ai de dual core 1.00 ghz.Nu prea cred ca tiar merge.Restul resurselor sunt ok.Zii si tu fix modelul procesorului ca sa pot vedea cei cu el.