| Hasss a întrebat:

Buna ziua la toti am o intrebare
imi va merge fifa 2009 pe procesor dual core e2160 1.80 ghz 2 gb ram
si placa video 512 GeForce 7300 SE/ 7200 GS va rog sa raspundeti

5 răspunsuri:
| Hasss explică:

Pai am intrat pe site-urile alea si imi arata totul cu verde am tot ce-mi trebuie n-am nimic prost dar se misca in reluare dc crying?:Sbig grin pls raspundeti

| lucian a răspuns:

Va merge sigur

| bilboo a răspuns:

Intra pe site-ul asta si http://www.systemrequirementslab.com/cyri/ si selecteaza din lista aceea jocul dorit. Asteapata pana iti examineaza PC-ul si iti va arata cu exactitate daca il poti rula sau nu. Bafta sper sa il poti juca!

| SkyNet01 a răspuns:

Salut, stai linistit, iti va merge fara probleme

| yopreda18 a răspuns:

Http://www.systemrequirementslab.com/cyri/ aici vezi ce jocuri iti merg:)