| Eu500 a întrebat:

Sal am sieu o intrebare am un telefon huawei 8650 am eifi pe el da nu stiu cum sa activez
dau optiuni retele wireles si scrie wi-fi si setari wi-fi am activat wi-fi si daca dau mai jos scrie retele wi-fi eugen,
cristen, rcs rds si la toate scrie securizat mai jos scrie adaugati o retea wi fi dau adaugati o retea wi-fi si imi apare ssid retea, securitate
si parola ce trebuie sa fac a sa mearga netul prin wi-fi

Răspuns Câştigător
| abcde12345 a răspuns:

Te iti pe spatele modemului si o sa vezi un cod... Introduci acel cod exact ca acolo (cu litere mari cu lietere mic, cu cifre.)

2 răspunsuri:
| eucumine010 a răspuns:

Iti trebuie parola pentru reteaua respectiva. Daca ai parola, dai pe reteaua respectiva, introduci parola si ai internet.

| VERSACE_7822 a răspuns:

Pay trebuie sa intri la setari si acolo day sa caute retele mda deala fara parola
funda?