| Walhalla a întrebat:

As vrea sa trimit un motor prin curier...Intrebarea e:poate sa imi plateasca respectiva persoana prin avans? Ca mi-e cam frica sa dau 50 de lei pe drum...si apoi sa imi vina inapoi

2 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Te referi la banii pentru transport sau la banii pe motor?

| MaurSEF a răspuns:

Cand completezi fisa la curierat,te intreaba tipa de acolo cine plateste transportul,tu sau persoana care primeste,dar pe langa asta,poti vorbi cu presupusul cumparator,sa; i spui chestia asta,pe langa ramburs,adica banii pe care o sa tii dea pe produs,sa plateasca si transportul.Cel mai ok e sa mergi la oficiul respectiv, rapid curier daca ai in oras, sau fan curier, sunt destul de bune, si sa intrebi exact.bafta