| Neinteresenta a întrebat:

Asta o sa fie o intrebare cam ciudata da in fine...Cum imi pun poza pe TPU? Fundaa

Răspuns Câştigător
| Alyra a răspuns:

Bună andreutzza! Atunci când eşti logată,în dreapta pagini, pe un fundal portocaliu scrie "Logat ca Andreutzza" sub asta scrie punctajul,sub punctaj scrie Vizualizare profil,sub asta scrie Editare date logare, iar sub scrie Editare profil. Tu ai să dai click pe editare profil şi vei găsi acolo undeva scris: Selectează imagine profil. Fie introduci un link în dreptunghiul ăla, fie dai click pe browse şi alegi o poză pe care o ai tu în My Computer. Apoi apeşi OK. Poza nu va apărea chiar imediat, însă până mâine ar trebui să apară la profil. Succes!
P.S. nu e o întrebare ciudată...doar cam comună tongue

| Neinteresenta explică (pentru Alyra):

Merci chiar a mers kiss

3 răspunsuri:
| suryn13 a răspuns:

Daca te-ai logat, mergi la Editare Profil, selecteaza poza şi salveaza.

| suryn13 a răspuns:

Daca te-ai logat, mergi la Editare Profil, alege o poza şi salveaza.