| spy2o a întrebat:

Sal, imi puteti spune ce firme de curierat au functia verificare colet la destinatie?

3 răspunsuri:
| FlorinDiablo a răspuns:

Fan Courier Atlasib Urgent Courier.Persoana respectiva sa duce cu coletul la firma de curierat si il ambaleaza impreuna cu omu de la curierat. Si dupa aia omu ala te suna sunteti de acord sa primiti ce a ambalat ala? Da sunt de acord si atunci o sa va vina coletul.

| spy2o explică:

Asta era intrebarea, eu vreau un raspuns!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adica? poti sa verifici coletul cind il primesti si sa-l returnezi daca nu e in regula