| RromAn a întrebat:

jucam Fifa si dintr-o data se inchide jocul si se restarteaza windowsu (7). acum nu mai porneste windowsu si cand incerc sa-l reinstalez imi da eroare ca trebuie sa repar ceva si,, recomanded,, doar ca fac asta in continuu si nu se intampla nimic.am incercat sa instalez si alt windows (XP) dar da eroare la un moment dat.ce sa fac?

2 răspunsuri:
| VLΛD a răspuns:

S-a ars memoria RAM.Incearca sa folosesti doar o placuta in cazul in care ai 2. poate s-a ars doar una.

| AnonymousTPU007 a răspuns:

Du-l la expert.