| alyna_6333 a întrebat:

Cum pot sa dau fundita la raspunsurile de la intrebarile puse de mine? please!

Răspuns Câştigător
| Amy a răspuns:

In dreapta fiecarui raspuns primit, scrie "Alege raspunsul castigator" apesi acolo. happy bafta!

1 răspuns:
| AnneMarri a răspuns:

1. ce-i fundiţa ?
- răspunsul câştigător la o întrebare
- este un fel de premiu care se oferă pentru răspunsul considerat cel mai folositor de userul care a pus întrebarea
2. cum se dă fundiţa ?
- pui o întrebare şi primeţti mai multe răspunsuri
- în dreptul fiecărui răspuns apare o fundă gri pe care , dacă apeşi , se face portocalie
- tu alegi răspunsul cel mai folositor şi apeşi pe funda din dreptul lui
- pe ecran îţi va apărea o căsuţă în care va scrie : „eşti sigur că vrei să alegi acest răspuns ca fiind câştigător?" şi tu apeşi pe „da"
cine primeşte fundiţa , primeşte şi 100 de puncte