| jaja10222 a întrebat:

Am o problema cand vreau sa-mi pun o poza de coperta cu one direction pe faceebook nu pot, imi apare ceava cu 399 pixels. Vreau sa-mi explice cineva cum pot sa pun o poza de coperta (eu stiu sa pun sa dau pe butonul ala schimba coperta)

4 răspunsuri:
| njohn a răspuns:

Ii prea mica poza, pune alta mai mare

| teodorteoteo a răspuns:

Pentru a pune o poza pe facebook la coperta poza trebuie sa aiba minim 399 pixeli fundita?

| MihaiAsasin a răspuns:

Aia cu 399 pixeli inseamna ca poza depaseste marime la coperta ta pe facebook ii schimbi marimea in photoshop

| alinaalexandra2000 a răspuns:

Daca se intampla asa cum ai spus tu cu chesyia aia de 399 pixel inseamna ca acea fotografie este pre mica pentru a putea fi fotografie de coperta. iti voi cauta eu o fotografie cu one direction care sa se incadreze.
ti-o voi trimite in maxim 15 minute