| Eu500 a întrebat:

Sal TPU am si eu o intrebare am facut un server de cs si mie imi merge sa intru pe el dar altii nu pot intra pe el pentru ca nu se conecteaza dar eu cand bag ip mi se conecteaza si sunt doar eu dar ceilalti cand baga ip nu se conecteaza dau funda explicati-mi

2 răspunsuri:
| Radyr a răspuns:

Probabil trebuie sa faci portforward.

| Bra1n1ac a răspuns:

Ce ip ai? dinamic sau static?, cand ai ip dinamic se intampla la fel cum ai patit tu si in cazul asta trebuie sa le ceri celor de la net sa iti faca ip static(asta depinde de la cine ai net)