| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am facut de curand facebook pentru a ma juca farmandia,dar jocul nu se conecteaza la server, desi daca intru pe contul(de fb)al unei prietene merge sa ma joc.stiti care e problema? Multumesc!

2 răspunsuri:
| Terminator97 a răspuns:

Sa stii ca nu iti faci facebook doar pentru a te juca farmandia. happy Fara suparare

| Prundaru_Cristina_2000 a răspuns (pentru Terminator97):

. big grin (am pus intrebarea asta pentru o prietena laughing ) nu l-a facut de asta ...am dat copy-paste la ce mi-a spus...stii care e problema?