| Straw a întrebat:

Am si eu o problema cu Windowsul. Cand se aprinde calculatorul trebuie sa aleg o optiune:

Windows (Boots Screen)
Windows

Eu aleg Windows. Am incercat sa schimb imaginea atunci cand scrie WELCOM cu un program si de atunci imi apare Windows (Boots Screen).
Cum fac sa nu imi mai apara Windows (Boots Screen) si sa intre direct?

Dau funda! MS!

2 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Run\msconfig\boot\stergi boot screen

| Intruder19 a răspuns:

Incearca un system restore (start -> all programs -> accesories -> system tools -> system restore) la o data inainte de instalarea acelui program.