| alexandru2002 a întrebat:

SAL TPU as vrea sa va intreb ceva cum fac sa vorbesc la un microfon de calculator si a ma aud in boxe este vreo cale am incercat si din volume control dar nu merge mersi funda!

Răspuns Câştigător
| akka4 a răspuns:

Click pe difuzorul de langa ceas, si deschizi toate volumele. (dai la optiuni si bifezi tot. ceva de genu). penultima functie daca nu ma insel este ce vrei tuwinking dai volum si debifezi silentwinking ca sa fi mai sigur le dai volum la toate.winking