| mihairey a întrebat:

Cum sa ma aud in boxe in timp real? am incercat cu volume control cu mic boost dar nu merge(am microfonul de la camera web prin usb)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca trebuie sa umblii la Volume Control si la partea de Recording (pe undeva pe la Options alegi Recording si-ti apar sliderele pentru recording, trebuie sa bifezi casuta de la microfon)... daca nici asa nu merge poate e o problema de la camera web sau alte setari speciale care tin de camera ta web

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Păi în timp real nu prea ai cum deoarece sunetul produs de voce, care este recepţionat de microfon, trece printr-o serie de corecţii de ton şi apoi se aude.Este vorba despre mixer şi amplificator. E normal să se auda cu o întârziere pentru că transofrmarea sunetului de voce în sunet electric(de difuzor) durează un pic(o secundă maxim).

| baiatultaurau a răspuns:

Mergi la setari, nu stiu fa ceva si seteaza acolo