| nocx a întrebat:

Sal TPU happy mi s-a rupt manerul la paleta de tenis de masa stie careva daca as putea sa il fac cumva daca da cum dau funda merci anticipat big grin

Răspuns Câştigător
| LIN2010 a răspuns:

Din pacate nu poti lipi manerul fara sa delipesti cauciucul de pe fata paletei, este o operatie delicata si nu se face decat de un meserias.Eu am reparat una dar m-a costat aproape cat cea noua si nu cred ca merita.Eu recomand sa-ti cumperi una noua, si mai de calitate.Succes

5 răspunsuri:
| kenNNzorFTW a răspuns:

Daca ai scoci cu doua fete lipesti pe mijloc paletei una de alta bucatiile..Sau poti sa iti iei alta paleta ca una parca era 5lei.

| zRazvaNxzz a răspuns (pentru kenNNzorFTW):

Si daca are paleta profi?

Nu te mai enerva laughing asta-i secretu acu depinde de unde ti s-a rupt...

| nocx explică:

Chimie happy daca gasesti joola la 5 lei zi-mi si mie de unde sa iau te rog

| kenNNzorFTW a răspuns (pentru nocx):

Eu de unde sa stiu ca e joola big grin