| ANDREI118932 a întrebat:

Vreau sa imi comand un tricou de pe net si acolo imi zice "Preţ de livrare: 14 lei cu TVA inclus în localităţile din reţeaua principală a TNT România, pentru celelalte localităţi percepându-se o taxă suplimentară...".Ce inseamna? Adica nu o sa ridic coletul de la posta? O sa trebuiasca sa il iau de unde are sediul "TNT Romania"?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

TNT e un curier, iti aduce acasa. platesti supliemntar daca in zona in care stai tnt nu are un sediu.

1 răspuns:
| Boxxa17 a răspuns:

Salut,fratemiu lucreaza la tnt..nu conteaza unde locuiesti..platesti cu 34 de lei pentru el.e 20 de lei taxa happy..mai bine comanda prin posta romana, e doar 10 lei. bft