| AdyDinamo123 a întrebat:

Sal, va rog din suflet ajutati-ma cu problema asta. imi apare verifying cd pool data. inainte imi aparea tot asa si imi scria mai jos ctrl+alt sau ceva de genu si sa dau restart. dar am umblat putin in el si acum imi apare tot asa verifyng dmi cd pool data si continua pe pagina de incarcare windows xp. astazi am incercat sa reinstalez windows si tot asa verifyng dmi cd pool data si continua pe pagina de incarcare windows xp. va rog ajutati-ma

1 răspuns:
| Allkin a răspuns:

Salut.Incearca un Windows Xp Live CD dupa care sa dai un "chkdsk".
Am intalnit si eu problema asta si am rezolvat-o cu CheckDisk-ul.
Bafta!