| AndreiHadarig1987 a întrebat:

Buna TPU.Cand deschid calculatorul scrie verifying DMI pool data si apare blackscreen. Dupa vreo 10 minute spune sa pun cd-ul de windows si sa merg la startup repair.Am incercat cu mai multe cd-uri dar la partea cu verifying DMI pool data scrie CDBOOT:bootmgr is missing si apare black screen.Mentionez ca nu am pus parti noi si toate piesele sunt bine fixate.

6 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Si eu iti mentionez sa reinstalezi windows!

| AndreiHadarig1987 explică (pentru K0sti):

Am incercat sa fac asta dar spune CDBOOT:bootmgr is missing.Este alta metoda?

| K0sti a răspuns (pentru AndreiHadarig1987):

Pai daca nu ai facut DVD-ul cu windows bine, cine e de vina? Nu e bootabil!

| AndreiHadarig1987 explică (pentru K0sti):

Ba e bootabil am incercat si pe alte calculatoare

| K0sti a răspuns (pentru AndreiHadarig1987):

Ai probleme cu hardul, cu MBR-ul atunci! Trebuie refacut, dar atentie, asta inseamna sa pierzi tot de pe hard!

| AndreiHadarig1987 explică (pentru K0sti):

Nu am nimic pe hard. Daca asta e problema iti dau funda