| adrianboss2011 a întrebat:

Salk,imi spune si mie cineva daca la WWDC(World Wide Developer Conference) se lanseaza iphone5? si am citit undeva ca se lanseaza android 5 si ios 6, e adevarat? funda.PS:nnu accept raspunsuri aiurea gen sa imi puna un link inutil cu filmulete care nu ma intereseaza. vreau raspunsuri serioase cei care se pricep sa raspunda cei care vor sa raspunda inutil sa se abtina Ps2:Scz De Categorie

1 răspuns:
| catafan a răspuns:

Scuza-ma dar nu stiu de ce te iei dupa toate situ-rile, Apple nu divulgă informatii gen „cand va iesi iphone 5" s.a! Acestea sunt articole care atrag vizite, deoarece multi mai cred ca tot ce zboară se mananca! Cand va iesi Iphone 5 va fi publicat oficial pe www.apple.com restul nu comentez!