| LostInSoul a întrebat:

Sall all! Am o problema, joc Metin2Fun si am intrat in Grota Exilului si mi s-a blocat jocul, iar acum cand intru pe acel caracter nici 2 sec nu dureaza sa se incarce si ma delogheaza, iar pe restul caracterelor dp acelasi cont nu am probleme. Ce sa fac, ce se intampla?crying

Răspuns Câştigător
| Genesis29 a răspuns:

Da! Daca da restart merge.

Funda?big grin

17 răspunsuri:
| Genesis29 a răspuns:

Am patit-o si eu pe alte metinuri. Intrii pe un alt caracter si vb cu GM sa iti deblocheze caracterul si ii zici numele. Daca este un GM de treaba o sa o faca dar daca este un ciufut n-ai ce face.

| Genesis29 a răspuns:

Altceva naveai ce face. S-a dus contul alasad

| LostInSoul explică:

Am dat pm la vreo 2 Gm si nici macar nu i-a interesatsad

| LostInSoul explică:

Dar daca astept sa de-a gm restart la server va merge?sad

| LostInSoul explică:

E bug si de aceea se blocheaza, la mine s-a deblocat caracterul dp 4 zile, asteapta ctv zile...

| LostInSoul explică:

E serverul full si de aceea, asta e privatul...

| LostInSoul explică:

Intreaba-i pe eihappy

| LostInSoul explică:

Ba da am reusit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut.Aceeasi problema o am si eu. M-am bagat in tara aia cu zapada m-am jucat putin si am iesit.Cand am intrat din nou mereu ma scoate din joc.De ce? Dupa care cand intru inapoi in joc imi arata ca serverul e full si iarasi astept pana e busy si tot asa...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar de ce nu merg celelalte ch-uri? Unde vor sa ajunga doar cu unul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este de mult acu nu mai face figuri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca esti in grota ai bug. in grota si in padurea rosie. vb cu GM de pe alt caracter.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am fost cu un cont de lv 61 in grota si am iesit si a doua zi m-i-a facut figuri cum ti-a facut tie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu o sa mai reusesti sa-ti deblochezi caracterul deoarece am patit-o

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Man si mie mi se intampla lucru' asta.tot ce poti face e sa astepti nu ai ce face...nici GM nu te ajuta daca ai vreun caracter Buggat eu astept catva ore si gata imi merge...bft

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sal am si eu o problema cand incerc sa pornesc jocu imi zice ca placa video nu suport 3d configeration va rog putin ajutor

| IonIX a răspuns:

Si eu joc pe Metin2Dinamik am lvl 75 si cand dau sa intru pe caracteru de 75 ma tine o sec si ma delogheaza nu stiu dc e blocat caracteru?