| Didw a întrebat:

URGENT:
M`am blocat in Grota Exilului[Metin2Fun] cu 2 caractere rolling eyes help me. un sfat, ceva. Cum pot iesi? Cand dau sa ma conectez, apas pe caracter si peste 5 secunde iese. Va spun ca (virgula) cu celalalte caractere cu care nu`s in Grota merge. Multumesc. Dau funapuppy dog eyes

5 răspunsuri:
| Tourniquet a răspuns:

Buna, DudiX :*!
Si eu am patit cu 2 caractere. De cascata ce sunt, am iesit uitand ca trebuie sa ies din Grota Exilului. Si uite asa. Am auzit la multi ca trebuie sa astepti pana restarteaza GM-ul serverul.
Fa-ti un alt caracter. Sunt sigura ca daca ai pana in maxim level 50 il poti ajunge! Mai ales ca in Metin2Fun cresti repede. happy
Bafta! :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai o sa mearga la un anumit interval de timp.cand o sa dea gm rr la svbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am un caracter blocat in metin2fun in Padurea Rosie. Trebuie sa astepti catva timp sau daca da GM restart la server

| TheMayk a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie pai tb sa astepti 2-3 zile

| robertabetty a răspuns:

St pe unde aivenit in frotaexilului?
daca nu atunci ce abilitati ai?
lasa-i sa te omoare si dai (retasteaza in oras )de cateva ori pana ajunge la unu si dupa aia mai dai
ca?