| anonim_4396 a întrebat:

O intrebare putin stupida. La metin2fun, am intrat in grota exilului, dar nu vad niciun animal sau oameni de gheata de omorat. Unde sunt ei? Imi puteti spune? big grin Dau funda. Multumesc...

4 răspunsuri:
| YoYo a răspuns:

Deci la metin 2 fun este un bug la acest joc. Daca intri in ea prin map 1 nu iti apar monstri. Trebuie sa intri pe la tyrax...in Valea seuriong. Acolo pe la regatul galben

| jokerulvlad a răspuns:

Dai schimba caracteru sau intra inapoi pe unde ai intrat si api te duci in valea orcilor la tyrex si intri acolo

| Diablo14 a răspuns:

Sall eu am ramas acolo si nu mai pot sa ies

| redfear2694 a răspuns (pentru Diablo14):

Mda si eu am ramas acolo blocat! Apropo daca ai iesit zi-mi si mie big grin