| GEOsiDEEALOVE a întrebat:

Sall all, de ce imi sta chatul la fb deconectat... dupa ce intru imi sta conectat max 20 de sec dupa care se deconecteaza, si tot timpul cand incer sa intru pe broswer imi zice ceva de un certificat ca a expirat..care ma poate ajuta va rog dau funda ..Multumesc!

8 răspunsuri:
| figaro a răspuns:

Salut,uitete daca ti-e reglata bine ora pe pc, formatul orei, gen 12 sau 24 ore, am sau pm.bafta

| GEOsiDEEALOVE explică (pentru figaro):

Am incercat si cu asta nu merge cand schimb ora sta max 10 sec conectat si gata sad

| figaro a răspuns (pentru GEOsiDEEALOVE):

Internet time->Change Settings->update now, ai incercat?
incearca cu CCleaner-Cleaner->Aplications->selecteaza browserul pe care il folosesti si Run cleaner, ai grija ca iti sterge parolele salvate in browser.bafta

| GEOsiDEEALOVE explică (pentru figaro):

Nu vrea frate, imi zice cv de un certificat ca a expirat si din cauza lui nu poate lucra CClean ce mi-ai dat tu sa incerc sad

| figaro a răspuns (pentru GEOsiDEEALOVE):

Ce windows ai? poate ti-a expirat licenta la el...

| GEOsiDEEALOVE explică (pentru figaro):

Windos vista si cred ca da licenta este, deci trebuie sa fac un alt windows?

| figaro a răspuns (pentru GEOsiDEEALOVE):

Nu,cauta windows loader si rezolva problema

| GEOsiDEEALOVE explică (pentru figaro):

Ia id meu si vb acolo mai multe geo_steaua_1994