| Adrianaa15 a întrebat:

Hey TPU... AM si eu o intrebare legat de internet. La internet explorer am ca pagina de start " Search Results" iar eu vreau sa imi apara ca pagina de star google. AM incercat sa o schimb din tools si apoi options dar nu imi ramane pagina decat 2 -3 minute apoi dupa ce deschid din nou internetul imi apare iar "Search Results". Cum scap de Search Results ca sa imi apara ca pagina de start Google? Trebuie sa dezinstalez ceva?

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Miroase a ceva virusi pe la tine pe acolo. Asta un aspect. Al doilea, nu mai folosi prostia aia de internet explorer, e cel mai prost securizat browser. Ai mozilla, ai chrome, ai opera...sunt o multime de optiuni.

2 răspunsuri:
| CapitanuSemafor a răspuns:

In primul rand, condoleante pentru ca inca mai folosesti IE. Imi este mila de voi.
In al doilea rand, instaleaza Google Chrome, stii tu, browserul ala mai aratos si mai rapid ca orice browser de pe planeta.

| Adrianaa15 explică (pentru CapitanuSemafor):

Problema e ca nu e calculatorul meu... este calculatorul lui tata si nu ii place deloc Google Chrome sau altele... i-am spus sa isi ia altceva dar nu ii place.