| K4ppy a întrebat:

Salutare.am o problema,literele c,z,x,v,b, n,+toate cifrele de pe tastatura nu mai merg..acum scriu de pe o tastatura virtuala...nici literele de sus sus cu f nu merg.ce poate avea,,,, ce mai bun raspus primeste funda

4 răspunsuri:
| eaglewatch01 a răspuns:

Foloseste alta tastatura.sau poti incerca sa o cureti pe actuala, dar in general cind odata le-ai deschis.nu prea mai sint snse de functionare.Eu am patit-o.

| mariutzafrumusik a răspuns:

Buna am eu raspuns deci dai in start, la toate programele si la accesorii, accesibilitate si tastatura vizuala si daca vrei sa scrii cu f5 dai acolo ca la copiere si da f5 si merge. sper ca te-am ajutat.

| K4ppy explică (pentru mariutzafrumusik):

Nu te-am inteles... vreau sa mearga tastatura...

| mariutzafrumusik a răspuns:

Nu stiu cum sa faci sa mearga tastatura cheama un specialist eu ti-am spus cu ai putea sa faci cu tastatura vizuala