| Anastasia39 a întrebat:

Sall! am si eu o intrebare! Ioana Popa din „pariu cu viata"moare atunci cind doneaza rinichiul ca azi am vazut acea serie si nu am inteles daca moare sau nu! pliz raspundeti repede ca nu pot sami gasesc locu de atunci

Răspuns Câştigător
| aLiaLi a răspuns:

Asta nu vom putea afla decat pana la urmatorul episod...sa speram ca nu moaretongue Totusi e unul dintre personajele principale! Stai relax ca va fi binebig grin

3 răspunsuri:
| Anastasia39 explică:

Tie iti este usor de spus da eu de cind am vazut seria aia am inceput sa tremur si nu ma simt de loc bine

| ela15 a răspuns:

Am cautat pe net si am aflat ca ea a intrat in stop cardiac...deci ori a murit ori a intret in coma, si eu la fele nu-mi aflu locul de ieri de cind am privit filmul, sa speram ca a intrat in coma si nu a murit

| Geoteo a răspuns:

Nu se stie.O sa se afle in episodul viitor