| robertoo44 a întrebat:

Sall! am si eu un laptop dell latitude e 6410 si nu ii stiu parola la m cumparat de la unu! eu sunt in paris acum si nimeni nu vrea sa mi-l faca imi cer adresa si actul de identitate ca sa mi faca! parola o are in bios si nu merge am incercat sa ii scot bateria si degeaba nu merge i-am scos si hardu tot degeaba! va rog sa ma ajutati daca puteti! merci mult si o zi buna tuturor!

1 răspuns:
| dragos1294 a răspuns:

Ai scos bateria aia mica din laptop sau pe cea mare(normala ca sa zic) trebuie scoasa aia mica si lasat cam vreo 30-60min