| Ben's_Gabriel_1995 a întrebat:

Salut va rog sa ma ajutati dupa ce mi-am scos bateria de la bios fiindca mi se bloca acum nu-mi mai merge niciun joc am schimbat bateria bios si degeaba am dat si load optimized default din bios am reinstalat si windows nu stiu ce sa mai fac orice joc imi merge in lag va rog ajutati-ma dau funda!

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Poate trebuie facute ceva setari la placa video daca este integrata, la procesor si memorie. Sunt niste factori de multiplicare ai frecventelor. Nu stiu ce BIOS ai dar cineva care se pricepe sa faca setarile. Daca asi fi de fata asi rezolva problema usor.

| Ben's_Gabriel_1995 explică (pentru Salontanul):

Da-mi si mie facebook-ul tau uite am nevoie urgent nu stiu ce sa-i mai fac crede-ma

3 răspunsuri:
| StefanKogut a răspuns:

Da' ceasul l-ai setat?

| Ben's_Gabriel_1995 explică:

Placa video nu este integrata iar la bios scrie sus awar modular 1984-2007