| Robitzuu20 a întrebat:

am cumpărat un laptop dar nu se încarcă deloc, am incercat sa scot si bateria dar degeaba, nici nu pot sa-l deschid ca a ramas fara baterie. Am nevoie de ajutor ca l-am cumpărat azi si nu știu ce are,

Răspuns Câştigător
| Eugen80 a răspuns:

Un laptop mege si fara baterie. Il conectezi la alimentator si alimentatorul in priza si trebuie sa mearga. Daca nu merge are alte probleme si trebuie ori sa-l dai inapoi, ori sa-l duci la garantie.

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Ai testat incarcatorul cu un multimetru sa vezi daca asta e problema? Ori mufa de alimentare ori ceva de pe placa de baza ori...

| darrio2007 a răspuns:

Daca il luai din magazin, nu pateai asa ceva.

| Violleta2022 a răspuns:

Du-l inapoi la magazin, sa-ti dea altul, sau sa-l repare, ca este in garantie.