| Dănutzs a întrebat:

Sall! Am un notebook cu windows 7 starter, si vreau sa il schimb cu un alt windows 7, dar nu stiu daca merge, si daca e posibil, ce variante de win7 imi recomandati? pls help... funda!

Răspuns Câştigător
| Georgicuță a răspuns:

Depinde de configuratia PC-ului. Daca e cat-de-cat bunicel si il folosesti pentru jocuri windows 7 ultimate, daca e mai slabut un Home Premium e perfect.Eu am Intel Pentium Dual-Core, 4GB Ram, 1GB Video si am windows 7 home premium x64 oem.