| Dănutzs a întrebat:

Sall! Am un laptop cu Win7 Starter si vreau sa-l schimb cu un win7 professional (x86)... la final imi va cere driverele? big grin PS: orice informatie, e binevenita happy. thx.

Răspuns Câştigător
| c0x a răspuns:

Salut,Windows 7 ia automat unele drivere, si inca o chestie aa. Gasesti pe site-ul producatorului laptop-ului

3 răspunsuri:
| TheFACKYouTub a răspuns:

Daca e WIN7 original se va upgrada automat.si au driverele preinstalate pe win7.

| Dănutzs explică (pentru TheFACKYouTub):

Tocmai ca nu e original... de aceea am intrebat.

| Dragos97Drg a răspuns:

Daca vrei neaparat sa-ti faci windowsul da-mi un add la id asta... dragos_stefy97