| anonim_4396 a întrebat:

Sall...
as vrea sa stiu daca ma pot transfera la alt liceu in timpul anului.
daca da ce trebuie sa fac?

2 răspunsuri:
| venusdoom a răspuns:

Mai intai vezi daca sunt locuri la liceul unde vrei sa te transferi.
eu stiam ca te poti muta din al doilea semestru si trebuie sa ai medie ca sa intri. dar mai bine intrebi la secretariat pentru ca stiu ca ai nevoie si de ceva dosar cu destule chestii in el.

| Chikarita a răspuns:

Poti doar la inceputul semestrului.Trebuie sa mergi la secretariatul liceului, sa faci o cerere de transfer.Mergi si la liceul unde vrei sa te transferi si trebuie sa faci si acolo o cerere, si cand o sa-ti dea dosarul de la scoala actuala il bagi la cea pe care o doresti si gatatongue