| noneofyourbuisness a întrebat:

Sall tpu.am primit pe facebook un mesaj cu teresa fidalgo si ma cam sperie. oare ar trebui sa trimit la 20 de persoane asta?

4 răspunsuri:
| RubikSD a răspuns:

Ce porcarie! Nu mai crede toate prostiile astea. Daca totusi vei sa faci ceva, fa ca aici: http://www.youtube.com/watch?v=QSkQRO58SbI

| drogh a răspuns:

E doar o facatura cu Teresa Fidalgo. Nu trimite nimic. Treci cu vederea peste prostia asta. Nu stiu ce sa mai scoata doar ca sa pacaleasca...

| Enki a răspuns:

Nu te lua dupa prostiile alea.nu ai sa patesti nimic si nu crede il toate prostiile.nu trebuie sa trimiti nimic.e doar o prostie

| LeMike a răspuns:

laughingNormal ca nu ce crezi ca daca nu o sa trimiti o sa mori sau cine mai stie ce chestie.Astea sunt niste prostii! Nu tot ce zboara se mananca!