| adrianbestboy98 a întrebat:

Sall,cat costa o petrecere aniversara la inside bowling center din city park mall constanta? Funda PS; am fost aseara la o aniversare si mi-a placut si vreau si eu sa imi fac ziua acolo

6 răspunsuri:
| LilGh0st a răspuns:

Mergi acolo, ceri sa vorbesti cu managerul si il intrebi.

| adrianbestboy98 explică (pentru LilGh0st):

Crezi ca pot eu sa merg, mai bine nu rasspundeai:trebuie mai intai sa te gandesti daca sa raspunzi, cand vezi ca nu stii ce vrea omu mai mbine stai in banca ta, asa ca nu mi-ai fost de ajutor, raspunzi si tu doar ca sa te afli in treaba si te bagi la intrebari unde nu iti fierbe oala si unde nu stii sa raspunzi

| LilGh0st a răspuns (pentru adrianbestboy98):

Ce te agiti asa ca un Pepsi? Mi-am expus si eu parerea. O accepti sau nu, e problema ta. Daca zici ca ai fost la o aniversare, de ce nu discuti cu sarbatoritul? El ar trebui ori sa stie, ori sa poata afla.

| adrianbestboy98 explică (pentru LilGh0st):

Hai ma jet de aici! am fost cu cineva, asa ca eu nu cunosc srabatoritu, am fost si gta, du-te la intrebari unde au rostu rasppunsurile tale si hai jet de la intrebarile mele ca si asa esti proasta si esti in plus

| adrianbestboy98 explică (pentru LilGh0st):

Ti-ai expus si tu parterea aia de 2 bani, care nu isi are rostu pe aici, si mama ta se agita ca pepsi nu eu, asa ca vezi cum vorbesti despre mine...

| adrianbestboy98 explică (pentru LilGh0st):

Mama ta*