| adrianboss2011 a întrebat:

Sall,ce ecran are ipod touch 4th generation? retina display sau ce?

2. Daca inacrc ipodu la pc si cand imi iau incarcator afecteaza ceva? adica daca trec de la pc la priza.Dau Funa, utilizatorul hostingcs sa nu mai imi puna linkul lui ca nu il votez, sa raspuna doar cine stie

Răspuns Câştigător
| Steefann a răspuns:

1.da, are retina display
2.nu afecteaza cu nimic daca treci de la incarcarea lui de la pc la priza(ps:am un iPhone 3GS care il incarc atat la pc cat si la priza). succes!

4 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Ce nu face omul pentru o licenta la 4, 99$
laughing
Esti in stare sa deraiezi trenul pentru o licenta steam.

Răspuns utilizator avertizat
| unknownn a răspuns:

Ce rahat de concurs e ala, ti-am facut 5 voturi in 2 minutestraight face
E praf site-u sincer, cu un bot poti strange 500 scor in 10 minute maxim.

Răspuns utilizator avertizat