| adrianbestboy98 a întrebat:

Sall,ce i-a apucat pe toti cu harlem shake? mereu vad la stiri,mie unu mi-se pare o prostie, mai tare e gangam style

3 răspunsuri:
| Dheutsik a răspuns:

Sall! E o chestie ca Gangnam Style si ca orice altele. Apar in forta, toata lumea face astfel de filmulete, ajung in topuri si apoi incep sa nu mai fie la moda. In orice caz, mie imi place. Am ras pana la lacrimi cand am vazut prima data cu fratele meu

| adrianbestboy98 explică (pentru Dheutsik):

Bv tie, mie tot o prostie mi-se pare, tot gangam style ascult ca e de 100000000 de mai tare ca prostia asta de melodie(daca se poate numi melodie)

| GeaniBirloi a răspuns:

De acord!