| adrianbestboy98 a întrebat:

Sall,ce sa fac sa nu mai primesc la noutati ce mai posteaza prietenii pe facebook, vreau doar de la paginile carte am dat like si de la 2-3 prieteni atat. Funda PS:ma refer cand intru pe prima pagina de pe facebook sunt noutatile si eu nu vreau de la anumiti prieteni.

2 răspunsuri:
| NakaTaka a răspuns:

La setari de confidentialitate.

| melisafdv a răspuns:

Daca vrei sa nu-ti apara in news feed ce posteaza prietenii du-te pe contul lor si acolo unde scrie Friends, poti sa debifezi sa-ti apara pe news feed dar aceasta este singura modalitate.