| zickuo a întrebat:

Nu inteleg ceva la facebook. Pagina,, Home".
Sa inteleg ca acolo apar notiunile ( postarile ) noi de la paginile mari din Romania + paginile la care le-am dat like?
Nu se poate sa dau like la o pagina fara sa mai primesc postarile de la ea? ( Stiu ca pot sa ma duc la setarile de notiuni si imi apare acolo ce am ascuns, dar nu inteleg cum sa jonglez cu ele. ) As vreau sa controlez pagina,, Home" pe cat posibil.

V-as fi foarte recunoscator!

Răspuns Câştigător
| Rebeca1234567 a răspuns:

Bun... pai mereu iti va aparea pe pagina de facebook [acasa\home] ceea ce posteaza alte pagini. Da-i dislike daca nu vrei sa mai vezi postarile. La "home" vezi tot ceea ce posteaza prietenii tai si nu numai :*
Funda? puppy dog eyes

| zickuo explică (pentru Rebeca1234567):

Deci daca ii dau like la pgina, imi apare la home? Dar nu se poate sa dau like dar sa nu apara?

| Rebeca1234567 a răspuns (pentru zickuo):

Nu prea... puppy dog eyes