| adrianboss2011 a întrebat:

Sall,ce va place la Samsung galaxy S3, mie nu imi place nimic doar ecranu atat as alege iphone in locul lui, sper ca la iphone 5 sa ii faca un ecran mai mare

Răspuns Câştigător
| marvellover a răspuns:

Parerea mea e ca asta cu androidul si ios, e la fel ca si Nikon si Canon la aparate foto. unii oameni vor fi mereu cu Nikon si altii mereu cu Canon. asa si cu astea doua sisteme de operare. dar sincer sa fiu, am avut ipod touch gen 3, apoi mi-am luat un HTC, si intr-un final, de 1 an, am iphone 4. nu m-as schimba inapoi pe android niciodata!

20 răspunsuri:
| Elektro a răspuns:

Android > iOS Ecranu de la S3 > ecranu de la 4s CPU de la S3 > cpu de la iphone 4s GPU de la s3 > gpu de la iphone si iti pot da mai multe exemple.Nici mie nu imi place cum arata s3u dar e mai bun cu mult ca iphone.

Răspuns utilizator avertizat
| Elektro a răspuns (pentru adrianboss2011):

Tu nu intelegi, copile, ca android e mult mai bun? Documenteaza-te in... inainte sa spui prostii.

| Elektro a răspuns (pentru adrianboss2011):

In plus sti macar ce e aia GPU sau CPU?

Răspuns utilizator avertizat
| Elektro a răspuns (pentru adrianboss2011):

Ia alege tu S3u (ca despre el e vorba) si daca nu iti merge gta 3 sau pes 2012 (care imi merge mie pe un telefon mult mai prost Samsung galaxy gio) da-mi una in cap 2) eu nu te oblig sa iti pui android. Daca tie tot nu iti convine nicun android, ia puneti un ROM sa veti cum zboara.Eu de cand am telefonul cu android 2.3.3 am avut cel mult 2-3 crashuri.Eu personal am vazut pe multe siteuri ca androidul e mult mai stabil ca ios.Si o spun si din experienta. Daca tot esti fan Apple ramai la ios, daca ti se pare mai bun, dar nu mai spune la toata lumea numai aberatii si minciuni.

| Elektro a răspuns (pentru Elektro):

BTW,oricine e destept cu google, fara el pariu ca nu stiai ce inseamna GPU si CPU

Răspuns utilizator avertizat
| Elektro a răspuns (pentru adrianboss2011):

Mie nu mi-a iesit niciodata din vreun joc pe un telefon destul de prost.

Răspuns utilizator avertizat
| Elektro a răspuns (pentru adrianboss2011):

Doar tie. La nicunul dintre cei pe care ii cunosc (f. multi) nu li s-a intamplat.SI cui ii pasa de prezentari? Ma doare-n ceva de ele.Nu ma intereseaza aparentele.

| Săsăran_Dragoș_1996 a răspuns:

Scuza-ma ca-ti stric distractia, dar iPhone 5 nu o sa apara prea repede. Apple a spus asta oficial la ceva conferinta de presa. happy Mai degraba ar mai scoate un iPhone 4SS decat sa scoata un iPhone 5 la cat sunt de infometati de bani.

| SebastianVip a răspuns:

In primul rand Samsung Galaxy S3 nu se compara cu IPHONE.

Răspuns utilizator avertizat
| Raresanomin a răspuns:

Imi place pentru varietatea de aplicatii pe care le are

Răspuns utilizator avertizat