| adrianboss2011 a întrebat:

Sall Ce Ati Alege Dindre Samasung Galaxy S2 Si Iphone 4s, De ce ati Facut alegerea? PS:Eu As Alege Iphone Nu Ma Intereseaza Pretu Imi Place Foarte Mult

5 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Iphone 4s pentru ca este la moda

Răspuns utilizator avertizat
| davidtm a răspuns:

Daca te dai mare cu iphone se sparge iar cu galaxy nu
http://www.youtube.com/watch?v=elKxgsrJFhw

| ScheißeBeMine a răspuns:

Eu as alege iphone 4s pentru ca mie mi se pare super mish si s-a facut si un studiu unde se dovedeste k iphone 4s este de 2 ori mai bun decat S galaxy 2 II

| radu76ers a răspuns:

Eu iti recomand Samsung Galaxy S II. Dupa parerea mea si review-urile pe care le-am vazut este mult mai bun decat Iphone 4S.Il bate la cam toate capitolele dar vad ca alti spun altceva.Eu te-as ruga sa urmaresti pe youtube cateva videoclipuri referitoare la aceste doua telefoane si vei vedea diferentele.Bafta!