| marius1995rr a întrebat:

SALL! CITITi repede e URGENT! mi-am bagat windows 7 si am updatat driveu video.si aici apare problema... Pe ecran in dreptul culorii albe (sau alta culoare deschisa) imi apare o dunga pe toata inaltimea ecranului[dar numai pe culori deschise] o dunga groasa de 1 pixel de culoare albastra!crying app daca schimb rezolutia ramane tot acolo linia.se poate rezolva de la driverul video? sau daca schimb windowsul.sau dati alta solutie va rog FUNDA! FUNDA!

1 răspuns:
| Zoricutzu a răspuns:

Incearca sa dezinstalezi driverul placii video si apoi sa-l instalezi din nou.