| adrianboss2011 a întrebat:

Sall,cu ce autobuz ajung de la tomis mall la city parca mall? rog seriozitate, nu mai imi spuneti cu google maps ca nu ma pricep sa lucrez cu el eu vreau doar numarul autobuzului care ajunge de la tomis la city pak mall

1 răspuns:
| tioan a răspuns:

42,43 dar nu te lasa fix in fata lui, o sa mai ai de mers.

Sau de la tomis mall mergi spre sud (spre teatrul fantasio, intreaba pe cineva de pe acolo daca nu sti, nu e o rusine) si poti sa iei 312 sau 40-u pana la delfinariu si de acolo iei 102/102N/304 spre city.