| adrianboss2011 a întrebat:

Sall,cu ce autobuz ajung de la tomis mall la city park mall?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Te uiti pe google maps si unde vrei sa te dai jos dai zoom mai mult, apar iconitele cu autobuzul si dai click pe statia ta ca sa stii ce autobuz ajunge acolo si asa stii in care te urci.

| valentino52 a răspuns:

Nu imi vine in minte nici un autobuz care sa o ia pe mihai viteazu in statie la tomis si sa o ia dupa pe lapusneanu... probabil iei din statie de la tomis orice autobuz si opresti la CDC de unde iei 100-le nu prea le am cu autobuzele

Răspuns utilizator avertizat
| Moonlight123 a răspuns:

Intrebi la chioscul de ziare care vinde bilete.Este asa greu?

| DyanutzaDya a răspuns:

Autobuzul Magicwinking

Răspuns utilizator avertizat