| Alexutzu5276 a întrebat:

Sall! Cu ce este diferit iPhone 4 S cu iPhone 4?

5 răspunsuri:
| valentino52 a răspuns:

Camera, procesor, placa video si bineinteles Siri.

| Razvanp69 a răspuns:

Modelul de procesor difera 4S are Apple A5 Dual Core si 4 are Cortex A8, sistemul de operare 4s=IOS 5 si 4= IOS 4, tehnologia bluetooth de la 2.1 la 4.0, camera are alta rezolutie, si mai difera si la senzori foarte mult

| PiinkSmiile a răspuns:

Modelul de procesor difera 4S are Apple A5 Dual Core si 4 are Cortex A8, sistemul de operare 4s=IOS 5 si 4= IOS 4, tehnologia bluetooth de la 2.1 la 4.0, camera are alta rezolutie, si mai difera si la senzori foarte mult

| cristianobughi a răspuns:

Are camera de 8 mpxwinking