| alabalaportocalala a întrebat:

Sall! cum pot afla ce mesaje ma primit an urma cu acteva zile pe mesenger?

Răspuns Câştigător
| croissant a răspuns:

Buna intri pe mess si apoi apesi pe Contacts dupa care apesi la Message Archive. Sper ca ti-am fost destul de clarahappy

3 răspunsuri:
| emil a răspuns:

Nu stiu deastea laughing ( pls funda daca nu raspunde nimeni)

| colombo1 a răspuns:

Daca nu ai setat mesengerul sa salveze discutiile nu prea vad cum sa le mai citesti.clic pe adresa prietenului-messaje arhive. daca nu iti arata inseaman ca nu il ai setat mesul sa ti le salveze-clic mesenger-preference-arhive -bifezi yes save mesage (pentru viitor)

| rlk1234 a răspuns:

Pai simplu, undv sus la mess apare ceva de gen in stanga preference sau nu stiu sigur si dup dai la arhiva si vezi ce tia trimis sau ce ai vb cu alte persoane. poti vedea doar daca ai avut messengerul setat sa salveze toate convorbirilebig grin... funda?