| Nechix a întrebat:

Sallbig grin am si eu o intrebare. Ce pot face in cu netul ma dispera in sensul ca de fiecare data cand intru pe facebook youtube sau eu stiu imi arata ca procesoru e in 100% si apare mereu spre ex: Skype toolbar stop working you close this? yes and no.si apare de o gramada de ori si se blocheaza. stiti ce as putea sa fac? fol google Chrome

Răspuns Câştigător
| TheRaul556 a răspuns:

Eu cred ca trebuie sa iti dezinstalezi toolbarurile.

2 răspunsuri:
| Nechix explică:

Pai. nu cred ca-i de la asta cred ca e un virus ceva ce mananca resursele, mi am pus Malware Anti-Malware bytes sa vedem daca gaseste cevawinking

| TheRaul556 a răspuns (pentru Nechix):

Incearca dupa aceea si cu avast sau avg