| -TattO- a întrebat:

Sall. de ce de un timp de vreme mi se aproba raspunsurile sau intrebarile greu? uneori si dupa o zi intreaga. ca si acum. dc? inainte imediat mi se aproba. acum?! dupa nu stiu cat timp.

4 răspunsuri:
| Brotacelu a răspuns:

Pai ai fost rapaortata la unele raspunsuri iar raluca[adminul] te-a blocat sa mai publici intrebari sau rasp fara aprobare
Si daca ai sti cate rasp si intrebari vin zilnic pentru aprobare...

| Brotacelu a răspuns:

Ce i-am spus eu ii zice si Raluca, am patit la fel ca ea si eu big grin

| spy2o a răspuns:

Asa e cum zice brotacelul, fiecare intrebare, fiecare raspuns, administratorul siteului trebuie sa le aprobe, iar asta iti ia ceva timp...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine intreab'o pe raluca.