| diuxxa a întrebat:

De ce intrebarile si raspunsurile mele se aproba asa de greu?

5 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Esti noua. Abia dupa ce iti sunt aprobate 30 de raspunsuri iti vor fi postate raspunsurile si intrebarile automat. Pana atunci fiecare raspuns si intrebare trebuiesc aprobate de 3 experti. Daca ai deja aceste 30 de raspunsuri aprobate probabil este din cauza traficului greu al site-ului.

| Aliyaa a răspuns:

Pentru probabil esti la inceput si ele trebuie aprobate e administrator (sunt trecute pintr un filtru de securiate sa nu incalce regulile sitului)insa stai linistita dupa 30 de raspunsuri ele vor aparea instantaneu nu vor trebui sa fie aprobate!winking

| Summer Memories a răspuns:

Pentru ca esti noua pe site, si la inceput se aproba mai greu pentru ca Raluca trebuie sa verifice ca intrebarile si raspunsurile tale sunt puse conform regurilor.

O sa ti se aprobe imediat dupa o perioada, stai linistita.

kisskiss

| retouchan a răspuns:

Hey, si mie mi se aprobala fel de greu, dar oricum stiu ca pana la urma tot o sa fie pe site!

Probabil ca esti noua si atunci se aproba mai greu, si mie mi se intampla si la raspunsurile castigatoare, folositoare la punctaj nu mi le scrie, trebuie sa treaca o vreme ca sa nu mai mearga asa greuhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru că primele întrebări şi răspunuri ale unui nou utilizator sunt aprobate manual, după ceva timp nu vor mai apărea probleme. Bun venit în comunitatea toţi pentru unu.
Mult succes şi zi de zi să ai o zi frumoasă kiss